Contact

Fundatia Motivation Romania

Adresa: Str. Podisor Nr.1, loc. Buda, Com Cornetu, Jud Ilfov , Romania

Tel: +4021 4480242

Fax: +4021 4481107

Web site: www.motivation.ro

Telefonul utilizatorului de scaun rulant: 0800.030.668; 0800.030.MOT (se adreseaza persoanelor cu dizabilitati locomotorii, care au dreptul la un scaun rulant adaptat si specific nevoilor lor. Numar aflat la dispozitia beneficiarului de Luni pana Vineri intre orele 9:00 si 16:00. Linia se poate apela gratuit din urmatoarele retele: Romtelecom, UPC, Vodafone, Orange, Telemobil, Cosmote).

Informatii despre programele Motivation: info@motivation.ro
Informatii despre scaune rulante: sales@motivation.ro
Informatii despre cum puteti sa ne sustineti: fiialaturidemine@motivation.ro

Comunicare/relații cu presa: comunicare@motivation.ro; persoana de contact: Erika Garnier, tel. 0748 229 784.

 

Centrele Regionale Motivation


BUCURESTI

Tel:031.423.0399

Coordonator: Marius Chiriac

Telefon:0732.014.990 Email: m.chiriac@motivation.ro

Persoana de contact: Luminita Afloroaei – tel.: 0730.190.928 e-mail:l.afloroaei@motivation.ro

 

 

ORADEA

Bd. Dacia, nr. 6, bl A3, parter, Oradea

Tel: 0359 444 282

Coordonator: Florica Ungur

Tel:0735 355 897 Email: f.ungur@motivation.ro

 

CLUJ

Str. Donath nr.180 U.I.2, Cluj-Napoca

Tel/Fax 0364-736739

Coordonator: Cristian George Cernucan

Tel: 0728 288 217

Email: g.cernucan@motivation.ro

MURES

B-dul Pandurilor, nr. 117/1, Târgu Mures

tel: 0365739210

Coordonator: Kovacs Orsolya

Telefon- 0735355896 Email o.kovacs@motivation.ro

PIATRA NEAMȚ

Str. Fluierasului, Nr. 22, Sat. Dumbrava Rosie, Loc. Piatra Neamt

Tel/Fax: 0233-212.408 - Faxmail: 0333-814.345

Coordonator: Andrei Venenciuc

Telefon: 0735.355.883, E-mail: a.venenciuc@motivation.ro

 

IAȘI

Str. Vasile Lupu, Nr. 134, Iasi

Coordonator: Eduard Baculea

Telefon: 0735.355.885, E-mail: e.baculea@motivation.ro

 

TIMISOARA:

Bd. Liviu Rebreanu, Nr. 113, Timisoara.

telefon: 0356 453 633 fax: 0356 453 634

Coordonator: Mirela Caprioriu

Tel: 0728 287 916 Email: : m.caprioriu@motivation.ro

MEHEDINTI

Str. Crisan  nr. 80, Bl. R1B, parter, Drobeta Turnu Severin

Coordonator: Monica Dragoi

Telefon: 0723664300 Email  m.dragoi@motivation.ro

BRASOV

Panselelor, nr 23, Brasov

Tel:0735333889, 0770491896

Persoană de contact: Ana-Maria Gheorghe

Telefon: 0735.333.889, Email: a.gheorghe@motivation.ro

 

SIBIU

Str. Justitiei, nr.13, Sibiu

Tel: 0369/448.553, 0369.448554 Fax: 0369/448.554/

Coordonator: Ancuta Rusu

Telefon: 0735.333.923 Email: a.rusu@motivation.ro

 

PITEȘTI

Bulevardul Republicii, Nr. 36, Bl. 3, IRTA, Sc A, Ap. 4, Pitesti

Tel  0248250030

Coordonator: Gabriel Cristea

Telefon:0735.355.903, E-mail: g.cristea@motivation.ro

PLOIEȘTI

Str Ghe. Gr. Cantacuzino nr. 48, Ploiesti

Tel: 0244 522 488  Fax: 0344 815 592

Persoană de contact: Lucian Buiac

Telefon: 0728.176.173, E-mail: l.buiac@motivation.ro

CONSTANTA

Coordonator: Alexandru Cristian

Telefon:733.501.558  E-mail: c.alexandru@motivation.ro

 

GALATI

Str. Petru Rareş nr.12 12, bl. B7, sc. 4, ap. 32 Galati,

TEL. 0336/401187; FAX. 0336/401839

Coordonator: IVANOF GEORGE

Telefon 0735355905  Email g.ivanof@motivation.ro

 

SUD

Coordonator: Ioana Dumitrache

Telefon: 0729.880.492, E-mail: i.dumitrache@motivation.ro

SATU MARE

Strada Corvinilor nr. 20, Satu Mare

Coordonator: Nadia Morar

Telefon:0749078273 Email: n.morar@motivation.ro

 

Daca vreti sa faceti o reclamatie  legata de serviciile Motivation, puteti descarca formularul de reclamatie. Dupa completare, formularul poate fi depus la sediul Fundatiei Motivation Romania sau trimis prin posta la una din adresele mentionate mai sus.