Contact

Fundatia Motivation Romania

Adresa: Str. Podisor Nr.1, loc. Buda, Com Cornetu, Jud Ilfov , Romania

Tel: +4021 4480242

Fax: +4021 4481107

Web site: www.motivation.ro

Telefonul utilizatorului de scaun rulant: 0800.030.668; 0800.030.MOT (se adreseaza persoanelor cu dizabilitati locomotorii, care au dreptul la un scaun rulant adaptat si specific nevoilor lor. Numar aflat la dispozitia beneficiarului de Luni pana Vineri intre orele 9:00 si 16:00. Linia se poate apela gratuit din urmatoarele retele: Romtelecom, UPC, Vodafone, Orange, Telemobil, Cosmote).

Informatii despre programele Motivation: info@motivation.ro
Informatii despre scaune rulante: sales@motivation.ro
Informatii despre cum puteti sa ne sustineti: fiialaturidemine@motivation.ro

Comunicare/relații cu presa: comunicare@motivation.ro; persoana de contact: Erika Garnier, tel. 0748 229 784.

 

Centrele Regionale Motivation


Piatra Neamt

Str. Fluierasului nr. 22, loc. Dumbrava Rosie, jud. Neamt

Tel/fax 0233-212.408

Coordonator: Andrei Venenciuc

Telefon: 0735.355.883, E-mail: a.venenciuc@motivation.ro

 

Ploiesti

Adresa sediu: CLUBUL SPORTIV CONPET PLOIESTI, Str. CURCUBEULUI, Nr. 46, Tel. 0244/522488, Fax 0344815592

Coordonator: Remus Cirlan

Telefon: 0758.065.001, E-mail: r.cirlan@motivation.ro

 

Sibiu

Str. Justitiei, nr.13, Sibiu

Tel: 0369/448.553, 0369.448554 Fax: 0369/448.554/

Coordonator: Ancuta Rusu

Telefon: 0735.333.923, E-mail: a.rusu@motivation.ro

 

Timisoara

Str. Remus Radulet, Nr. 16 A, Jud. TIMIS

Tel: 0356.453.634, 0356.453.633; RDS: 0770.919.054, 0770.919.923

Coordonator regional: Mirela Caprioriu

Telefon: 0735.156.880, E-mail: m.caprioriu@motivation.ro

Turnu Severin

Drobeta-Turnu Severin, Str. Crisan, nr 80, bl R1B, parter

Tel 0352 803 804, 0771433826, 0771433795, Fax 0352  803 877

Coordonator: Monica Dragoi

Telefon: 0723 664 300, E-mail: m.dragoi@motivation.ro

 


Pitesti

Liceul Mihai Viteazul

Str. Nicolae Dobrin nr. 5, corp B, Pitești, Jud. ARGEȘ

Tel sediu: 0348 807 929, 0770918595; Fax: 0348 807 919

Coordonator: Gabriel Cristea

Telefon:0735.355.903, E-mail: g.cristea@motivation.ro

 

Iasi

Str. Vasile Lupu, Nr. 134,

Centrul Diecezan Caritas

Jud. IASI

Coordonator: Eduard Baculea

Telefon: 0735.355.885, E-mail: e.baculea@motivation.ro

 

Oradea

Str. Eroul Necunoscut Nr. 2

Tel: 0359 418 028, 0359 414 029; Fax: 0359 414 030

Kinetoterapeut: Gabriela Francu

Telefon: Tel :0749 047 588, E-mail: g.francu@motivation.ro

 

Bucuresti-Ilfov

Coordonator Recuperare Activa si Prescriere Scaune Rulante: Ioana Dumitrache

Telefon: 0729.880.492, E-mail: i.dumitrache@motivation.ro

 

Brasov

Str. Mihai Viteazul, nr. 59, Brasov

Tel: 0770502131, 0770491896

Coordonator: Ciprian Lupu

Telefon: 0735.355.894, E-mail: c.lupu@motivation.ro

 

Galati

Str. Petru Rares, Nr. 12, Ap. 32, Jud. GALATI

Tel.: 0336-820.950; Fax: 0336-802.951; RDS: 0770.918.876

Coordonator: Gheorghe Ivanof

Telefon: 0735.355.905, E-mail: g.ivanof@motivation.ro

 

Daca vreti sa faceti o reclamatie  legata de serviciile Motivation, puteti descarca formularul de reclamatie. Dupa completare, formularul poate fi depus la sediul Fundatiei Motivation Romania sau trimis prin posta la una din adresele mentionate mai sus.